Předškoláci

Hana Kovářová - hkovarova@seznam.cz

Cena:

1200 Kč / cvičební rok

Platby probíhají bezhotovostně, je třeba se registrovat a zapsat do oddílu přes tjsis.iddm.cz

Cvičení oddílu předškoláků zahájí svou činnost v týdnu od 11. 9. 2023.

Závazné přihlašování do oddílu je již teď možné on-line přes informační systém: tjsis.iddm.cz. Osobní zápis a možnost seznámení se s prostředím a cvičitelkami bude v pondělí 11.9. 2022 od 17.30 do 18.30 hodin v naší sokolovně, Plzeňská 27, v rámci první úvodní hodiny cvičení.

Děkujeme všem předškolákům a jejich rodičům za přízeň a už teď se nemůžeme dočkat, až se zase potkáme při cvičení v sokolovně.

Děti cvičí samostatně, bez rodičů, pod vedením kvalifikovaných cvičitelek. Rodiče mohou sledovat cvičení z galerie v patře. Děti cvičí jednou týdně buď v pondělí nebo ve středu vždy od 17:30 do 18:30. Do oddílu neprobíhá žádný výběr podle talentu, cvičení je přístupné i méně obratným či hyperaktivním dětem, přizpůsobuje se jejich schopnostem a možnostem. Cvičení je věnováno rozvoji přirozených pohybů, procvičuje všechny svalové partie pomocí zdravotních cviků. Cvičitelky využívají různé náčiní, nářadí a jeho různé sestavy. Závěr hodin vždy patří pohybovým hrám.

Rodiče přiveďte své děti, aby poznaly nové kamarády a cvičitelky Hanu, Terezu a Terezu, Kačku a Janu!

Těšíme se na Vás!

Dětské odpoledne a letní slavnost na Mrázovce 17. 6. 2019

Soutěže předškoláků na Dětském dnu na Mrázovce 2019.

Vystoupení oddílu předškoláku na Akademii 2013.