Příspěvek "Aktivní město" v TJ SIS

6. 10. 2020

Vážení rodiče,

zapojili jsme se do projektu "Aktivní město", díky němuž mohou rodiče dětí z Prahy 5 a 6 žádat o příspěvek 600 Kč na pravidelnou sportovní činnost ve školním roce 2020/2021. Vše probíhá na stránce www.aktivnimesto.cz, a postup je následující:
__registrace dítěte
__ověření přes registr obyvatel
__přiklepnutí voucheru na 600 Kč
__NUTNÉ uplatnění voucheru/příspěvku v systému aktivnimesto.cz na konkrétní aktivitu (v tomto bodě vás systém vyzývá, abyste kontaktovali provozovatele aktivity - to ale není potřeba, pokud máte potvrzenou elektronickou přihlášku v IS Domeček).
__potvrzení přihlášení k příspěvku z naší strany v systému Aktivní město (potvrzujeme každý den, maximálně obden)
__potvrzení, že z naší strany bylo dítě k aktivitě přiřazeno
__na konci kalendářního měsíce přijde vyúčtování a nejdříve v půlce následujícího měsíce přijdou peníze nám fyzicky na účet (to znamená, že pokud vám byl příspěvek potvrzen např. na začátku října, tak vyplacen bude nejdříve v půlce listopadu)
__dle jména dítěte, vracíme částku na účet, ze kterého byl zaplacen oddílový příspěvek
Prosíme rodiče, aby nejdříve zaplatili oddílový příspěvek v plné výši!
V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek se na mě neváhejte obrátit.
Se sokolským nazdar a přáním pěkného dne,
Marie Valentová
jednatelka TJ Sokol I. Smíchov