Příspěvek "AKTIVNÍ MĚSTO" pro rok 2022/2023

18. 8. 2022

AKTUÁLNÍ INFORMACE

23.8.: PŘÍSPĚVEK PŮJDE NA STRÁNKÁCH AKTIVNÍHO MĚSTA UPLATNIT AŽ 1.9.2022!

22.8.: VŠECHNY NAŠE AKTIVITY JSOU SCHVÁLENY POSKYTOVATELI PŘÍSPĚVKŮ

18.8: ČEKÁME NA SCHVÁLENÍ NAŠICH AKTIVIT POSKYTOVATELI PŘÍSPĚVKŮ (MČ PRAHA 5, MČ PRAHA 6)

Vážení rodiče,

již třetí sezónu jsme zapojeni do projektu "Aktivní město", díky němuž mohou rodiče dětí z Prahy 5 a 6 žádat o příspěvek 1000 Kč nebo 600 Kč na celoroční sportovní aktivity organizované pod hlavičkou naší jednoty. Pokud se registrujete do oddílu a chystáte se uhradit platbu a víte, že o příspěvek budete žádat, UHRAĎTE ČÁSTKU SNÍŽENOU O PŘÍSPĚVEK Z TOHOTO PROGRAMU (1000 Kč nebo 600 Kč, dle příslušnosti k městské části).
Vše probíhá na stránce www.aktivnimesto.cz, a postup je následující:

__registrace dítěte v systému Aktivní město (není nutné, pokud jste již příspěvek čerpali v posledních letech)
__ověření přes registr obyvatel - provádí systém Aktivní město (opět - není nutné, již je to ověřeno, pokud jste příspěvek čerpali v posledních letech)
__přiklepnutí voucheru na 1000 Kč nebo 600 Kč (dle příslušnosti k městské části)

__NUTNÉ uplatnění voucheru/příspěvku v systému aktivnimesto.cz na konkrétní aktivitu (v tomto bodě vás systém vyzývá, abyste kontaktovali provozovatele aktivity - to ale není potřeba, pokud máte potvrzenou a schválenou elektronickou přihlášku v našem IS Domeček).

__potvrzení přihlášení k příspěvku z naší strany v systému Aktivní město (potvrzujeme prakticky každý den)
__potvrzení, že z naší strany bylo dítě k aktivitě přiřazeno - budete informování Aktivním městem emailem a ve svém klientském účtu
__na konci kalendářního měsíce přijde vyúčtování a nejdříve v půlce následujícího měsíce přijdou peníze nám fyzicky na účet (to znamená, že pokud vám byl příspěvek potvrzen např. na začátku září, tak nám přijde reálně nejdříve v půlce října)

__dle jména dítěte a aktivity doplníme doplatek do systému Domeček (může trvat až 2 měsíce (!), tak nepanikařte:-)
__pokud jste již zaplatili plnou úhradu, tak v tuto chvíli nebudeme posílat vratku na účet, ale částku ponecháme v podobě kreditu pro úhradu 2. pololetí, kdy Vám o tento příspěvek bude úhrada ponížena. Pokud by z jakéhokoliv důvodu (protipandemická opatření, zdravotní důvody) úhrada neměla proběhnout, příspěvek budeme posílat zpět.

V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek se na mě neváhejte obrátit.
Se sokolským nazdar a přáním pěkného dne,
Marie Nevelöšová
jednatelka TJ Sokol I. Smíchov
marie.valentova@tjsis.cz
608 170 192