5. ročník příměstského tábora

8. 4. 2016

5. ročník příměstského tábora TJ SIS na Mrázovce – informace pro rodiče

Vážení rodiče,

v nádherném areálu nově zrekonstruovaného letního cvičiště TJSIS s novým týmem vedoucích, ale s původním konceptem, bude uspořádán po roční odmlce letos v srpnu již 5. ročník příměstského tábora - organizovány jsou dva turnusy:

8. – 12. 8. 2016 a 15. – 19. 8. 2016.

Kapacita tábora - na každý turnus 40 dětí.

Cena: 400 Kč/den pro děti, které jsou členy TJSIS, 500 Kč/den pro nečleny TJSIS

V ceně je zahrnuta: dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, pití pro dítě během dne a případné výlety mimo Mrázovku.

Hana Kovářová, jednatelka TJSIS

Informace, týkající se přihlášení dítěte na příměstský tábor TJSIS na Mrázovce 2016.

1.Vyplněnou přihlášku prosím pošlete co nejdříve na adresu barbara.bazantova@gmail.com

Přihlášky budou akceptovány dle data přijetí – registrovat budeme i náhradníky. Přednost mají děti, které se budou účastnit celotýdenního programu. Přihlásit lze jedno dítě (6-12 let) na jeden turnus, pokud chcete dítě přihlásit na oba turnusy, v jednom turnuse budete vedeni jako náhradníci (uveďte jaký).

2.Platbu za tábor prosíme zaslat do 31. 5. 2016 na účet uvedený na přihlášce, variabilní symbol – jméno dítěte a datum narození.

3.Podepsaný originál přihlášky, čestné prohlášení = bezinfekčnost, posudek zdravotní způsobilosti dítěte a plnou moc k ošetření- stačí dodat při předání dítěte na tábor, je to ale PODMÍNKA přijetí dítěte na tábor. Formuláře včetně přihlášky budou zveřejněny na www.tjsis.cz.
Dokument "Posudek zdravotní způsobilosti dítěte " má platnost 12 měsíců - pokud máte tento posudek z dřívější doby, vystavený k jiným účelům, třeba školy v přírodě atp. a nebude v době konání tábora "propadlý", můžete samozřejmě použít ten.

V případě nejasností mě prosím kontaktujte emailem viz výše.

Zdravím a těším se na viděnou na Mrázovce.

Barbara Bažantová, hlavní vedoucí tábora29.3.2016

prihlaska-na-primestsky-tabor-sis-2016-final.doc